| Gebruik | Stichting Bored Stapelbouw |
|---|---|
| Product name | interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Maximale diameter | 2900 mm |
| Lock Type | interlocking |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2800mm |
| Lock Type | Frictional |
| material | tungsten carbide , 42Crmo |
|---|---|
| application | foundation pile |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Ander Type | B47K20H, B47K19H, B47K17H, 3050, 3060, 3065 |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Grootte | Aangepaste grootte |
|---|---|
| Product name | Spearhead |
| Sleutelwoord | Speerpunt |
| for | kelly bar |
| Verpakking Details | Aangepast |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Productnaam | Bouwmachines |
| Material | Alloy steel |
| Sleutelwoord | de enige reeks van het muuromhulsel |
| Verpakking Details | Klant vereist |
| Productnaam | Stichting Gieten |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Poetsen, schilderen |
| Materiaal | Roestvrij staal, Q355d |
| Certificering | ISO9001 (2000) |
| dienst | OEM ODM, Op maat gemaakte OEM |
| Product Name | Pile Breaker |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Kleur | Geel, blauw, op maat, wit. |
| Certificering | ISO9001,CE |
| Material | Steel |
| Productnaam | stapelbreker, stapelbreker, stapelsnijder, rotsbreker |
|---|---|
| Maximale slag van hydraulische cilinder | 180 mm |
| Bereik van de diameter van de stapel | 1700-1850 mm |
| Maximale boorstangdruk | 690KN |
| Geschikt graafmachine (ton) | 12-50T |
| Naam | Wartelverbinding |
|---|---|
| Materiaal | gesmede legering steel/35 CrMo met speciale thermische behandeling |
| type | 20T 30T 40T 50T |
| Gebruik | Piling af en Kelly bar bevestiging |
| Verpakking Details | Houten geval |