| naam | Lagers |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 124-25-630 |
| Type | or Customerized |
| naam | Het zwenkende Dragen |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD500 |
| Type | of Customerized |
| Naam | de bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60si2mn |
| Hoogte | 410 mm |
| Gewicht | 70 kg |
| Sollicitatie | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Name | Damping Spring |
|---|---|
| Materiaal | 60Si2Mn |
| Height | 410mm |
| Weight | 70KGS |
| Toepassing | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| type | Kernvat met kogeltanden |
|---|---|
| Sollicitatie | grind fundering |
| Materiaal | Q355D |
| Gebruik | Roterende boormachine |
| Functie | geschikt voor harde grond |
| type | Kernvat met kogeltanden |
|---|---|
| Sollicitatie | grind fundering |
| Materiaal | Q355D |
| Gebruik | Roterende boormachine |
| Functie | geschikt voor harde grond |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
| Length | Up to 80M |
| Material | 60Si2Mn |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Product name | damping spring for Rotary Drilling Rig Kelly Bar |
| Voorwaarde | 100% nieuw |
| Verpakking Details | Klant |
| Productnaam | tremie pijp |
|---|---|
| Material | Q235B |
| Diameter | 8'10'12' |
| Application | Contrete Pour construction |
| Diameter | tot 300mm |
| Naam | de bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60si2mn |
| Sollicitatie | Bauer Soilmec Mait IMT roterende boorinstallatie |
| Voordeel | Hoge kwaliteit en fabrieksprijzen |
| Hoogte | 480 mm |