| Type | Boren |
|---|---|
| Package | SET |
| Aantal stukken | 1 |
| Material | Q345B |
| Kleur | andere kleuren |
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | casing series shoe adapter driver piling rig parts construction machine |
| keyword | piling rig machine parts |
| Application | All the construction sites |
| Product Name | 4 Sections Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| Abrasion resistance | Strong |
| Lock Type | Interlocking |
| Toepassing | Fundamenteel boorgat |
| Length | Up to 80M |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B |
| Verpakking Details | aangepast |
| Levertijd | 8 dagen |
| Naam | de bevochtigingslente |
|---|---|
| Materiaal | 60si2mn |
| Hoogte | 500 mm |
| Gewicht | 71KGS |
| Sollicitatie | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| type | Boren |
|---|---|
| Pakket | set |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoogwaardig koolstofstaal |
| Kleur | andere kleuren |
| Gebruik | Rotary Piling Rig Kelly Rod |
|---|---|
| Product Name | Construction Drilling Tools Quality Guarantee Kelly Bar |
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Drilling Depth | 40-120m |
| Boringsdiameter | 6003000mm |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | 16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Kleur | Aangepast |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Sollicitatie | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rotsboren |
| Naam | Handelswijze |
|---|---|
| Materiaal | Gelegeerd staal |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Maat | 010 30 500 |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Naam | Handelswijze |
|---|---|
| Materiaal | Gelegeerd staal |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Maat | 124-25-630 |
| type | of Customerized |