| Gebruik | Gereedschappen voor het boren van funderingen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Gereedschappen voor het boren van funderingen |
| type | Vergrendeling / wrijving |
| Boordiepte | 20120m |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Maat | 355 406 470 508 Kelly bar nodig |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Materiaal | hoogwaardig koolstofstaal |
| Color | customized |
| Naam | Boorgereedschap rotsemmer |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Diameter | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Tanden | Kogeltanden/steenbeitels, zandbeitels, rolbeitels, kookplaten, pilotbeitels |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Maat | 355 406 470 508 Kelly bar nodig |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Productnaam | boor Bauer Type in elkaar grijpende kelly bar voor heien |
| Sollicitatie | Fundering Boorgatapparatuur |
| Naam | Eindverbinding |
|---|---|
| Materiaal | 35CrMo |
| Sollicitatie | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane pilaren Kelly Bar |
| Maat | 355 406 470 508 Kelly bar nodig |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Gebruik | Roterende opstapmachine |
|---|---|
| Productnaam | Bouwboorgereedschappen Kwaliteitsgarantie Kelly Bar |
| type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerd |
| Boordiepte | 40 tot 120 m |
| Boringsdiameter | 6003000mm |
| Name | Terminal Joint |
|---|---|
| Material | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | 355 406 470 508 kelly bar need |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Productnaam | In elkaar grijpende en wrijvingsvormige Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 13m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Sollicitatie | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |