| Warranty | 6 months |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Productnaam | boor Bauer Type in elkaar grijpende kelly bar voor heien |
| Sollicitatie | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rotsboren |
| Type | interlocking or friction kelly bar |
|---|---|
| Procuct Name | Mechanical Lock Type Drilling kelly Bar |
| Boringdiepte | 1060m |
| Number Of Sections | 3-6sections |
| Type verwerking | Warmbehandeling en smeden |
| Productnaam | Kelly Rod Kellybar Bauer BK300/419/3/36m |
|---|---|
| Element | 3 |
| De lengte van de eerste sectie | 14m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Sollicitatie | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Plaats van herkomst | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | interlock boren kelly bar |
| trefwoord | interlock boren kelly bar |
| Verpakking Details | klant |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Rexroth motor |
| Type | A2FM90/61W-VAB010 |
| material | cast iron |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Materiaal | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn voor boorstuk; 16Mn/35CrMo voor kellybar; Q235 voor trimmiepijp |
| Service na verkoop verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud |
| Productnaam | boor Bauer Type in elkaar grijpende kelly bar voor heien |
| Sollicitatie | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rotsboren |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Drill rod extension |
| Sleutelwoord | Uitbreiding van de boorstaaf |
| for | kelly bar |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| type | Boor rotsgereedschap |
|---|---|
| Sollicitatie | verveelde paalfundering |
| Materiaal | Q355d stalen plaat |
| OEM | de beschikbare, OEM Toegelaten Dienst |
| Kelly Box | 130.150.200.250 |
| Productnaam | tremie pijp |
|---|---|
| Materiaal | Q235B |
| Diameter | Voor de toepassing van deze verordening geldt de volgende bepalingen: |
| Sollicitatie | heiconstructie |
| Diameter | tot 300mm |