| Usage | Foundation Drilling Hole |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Productnaam | Interlocking Kelly Bar & Friction Kelly Bar voor het boren van zand / grind / rotslagen |
| Type | Vergrendeling / wrijving |
| Drilling depth | 20-120m |
| Productnaam | Vergrendeling / Fractieve Kelly Rod |
|---|---|
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Gewicht | 5-20t |
| Productnaam | In elkaar grijpende en wrijvingsvormige Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 13m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Sollicitatie | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Naam | Boorgereedschap rotsemmer |
|---|---|
| Materiaal | Q355C |
| Diameter | 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm, 1600 mm, |
| Tanden | Kogeltanden/stukjes steen, stukjes zand |
| Verpakking Details | Houten geval |
| Gebruik | Fundamenteel boorgat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Interlocking Kelly Bar & Friction Kelly Bar voor het boren van zand / grind / rotslagen |
| type | Vergrendeling / wrijving |
| Boordiepte | 20120m |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| naam | Hoedendoos |
| Diameter | 150*150 |
| material | Carbon Steel |
| Product Name | Interlocking And Frictional Kelly Bar |
|---|---|
| Element | 4 |
| De lengte van de eerste sectie | 13m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Productnaam | Vergrendeling / Fractieve Kelly Rod |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| type | Boren |
|---|---|
| Naam | vijzel emmer |
| Kleur | Aanpasbare kleuren |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoogwaardig koolstofstaal |
| Plaats van herkomst | Shandong, China |
|---|---|
| Geschikt merk | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Naam | Wartelverbinding |
| Aantal afdelingen | 3/4/5 |
| Materiaal | 35CrMo |