| Gebruik | Gereedschappen voor het boren van funderingen |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | De Hulpmiddelen Kelly Bar 4X13m van de funderingsboring voor boorapparatuur Soilmec SR60/SR40/SR518/ |
| type | Vergrendeling / wrijving |
| Boordiepte | 20120m |
| naam | Bodem emmer |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Verpakking Details | Aangepast |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Vergrendeling / wrijving / gecombineerde kellybar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Gebruik | Ertswinning, diepgooi, weg, bruggen, boorgereedschap |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| type | Boren |
|---|---|
| Pakket | Geval |
| Aantal stukken | 1 |
| Materiaal | hoog staal, - kwaliteitskoolstofstaal |
| Maat | Pas aan |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Toepassing | Postgatgraafmachine,groot kaliber pijl fundering pijl |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| Elementen | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Garantie | 1 jaar, 6 maanden |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Garantie | 6 maanden |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |